Виконані на замовлення білі кухонні меблі - мрія кожної господині. Гармонійно вписуються в інтер'єр шафки і тумби з білосніжною обробкою, вони створюють власну затишну та охайну обстановку. В інтернет-магазині Vanil-Studio кухні з різним зовнішнім виконанням і кольором.

Інтер'єр з білим кухонним гарнітуром

Запорука комфортної обстановки кімнати - гармонійне поєднання кольорової палітри, елементів декору та форм. Універсальні білі кухні, замовити виготовлення яких можна на сайті, прекрасно будуть виглядати, в малогабаритних апартаментах або заміському будиночку. Відмінні риси текстури і палітра відтінків кольору створить стильну кухонну атмосферу. У класичному інтер'єрі чудово виглядають меблі з масиву, а кухню з новомодним стилем можна доповнити тумбами і шафками з глянцевою обробкою. У маленьких приміщеннях для розширення простору використовують дзеркальні і скляні елементи обробки.

Недорога біла кухня

Білий кухонний гарнітур так само, як і дорогі меблі, прикрасить інтер'єр приміщення, але надмірна економія на матеріалах може небажано позначитися на експлуатаційних характеристиках виробу. При створенні меблів індивідуально покупець віддає перевагу предметам з обробкою із МДФ або масиву дерева. Виготовлення кухні на замовлення в Україні здійснюється на основі пластика, полівінілхлоридної або вінілової плівки. Синтетичний матеріал з глянцевим або матовим покриттям в будь-якому стилі виконання відрізняється вологостійкістю і практичністю в експлуатації. Дорогі фасади з масиву дерева з лакофарбовим білосніжним покриттям відрізняються зносостійкістю і дизайнерською цінністю.

Купити білу кухню під замовлення в Києві можна за допомогою магазину Vanil-Studio. Ми пропонуємо продукцію з різними варіантами білосніжної обробки. За бажанням клієнта оснащуються ящики і дверці сучасними системами закриття, встановити в шафки підсвічування або реалізувати інші конструктивні варіанти.