Лаконічність, правильність форм і відсутність аксесуарів - це про сучасний стиль в інтер'єрі. Молоді люди частіше відмовляються від помпезності і штучного шику, властивих класиці, віддаючи перевагу чіткості і стислості.

Особливості кухні в сучасному стилі

Оформляючи будинок або квартиру в сучасному стилі, багато уваги приділяють кухні. Це приміщення займає центральну позицію в домі. Тут готують їжу і регулярно збираються за обіднім столом. З кухні починається і закінчується день, тому вона відіграє важливу роль в житті людини. Красиві і функціональні кухонні меблі забезпечать настрій і здоровий апетит рідним. Сучасні кухні відрізняються простотою, стриманістю, прямими чіткими лініями і формами. Такий стиль стрімко набирає популярність серед молодих і енергійних жителів України. Натуральне дерево, різьблення, позолота, бронза і шкіра, ковані елементи декору вже не в моді. Суспільство поступово відходить від химерної класики, яка випромінює розкіш і пишність буття.

Характеристика кухні в сучасному стилі (фото):

  • функціональність - деталі ретельно продумані, у техніки і кухонного начиння чітке місце;
  • чистота і порядок. У сучасній кухні немає хаосу, безладу, захаращеності. Відсутні непотрібні побутові прилади і посуд;
  • грамотна організація відведеного простору. Кухні в сучасному стилі виготовляють на замовлення за індивідуальними вимірами. Це вигідно задіє кожен куточок приміщення.
  • спокійна колірна гамма. Для оформлення кухні в сучасному стилі вибирають стримані монохромні відтінки. Віддають перевагу базовим пастельним кольорам.

В інтернет-магазинах Києва зустрічаються кухні різного формату. Міцний і довговічний матеріал - натуральне дерево, однак воно рідко використовується для виготовлення сучасних кухонь. До того ж ціна такого гарнітура «кусається». Недорогий варіант - меблів з ДСП або МДФ, покритих плівкою або пластиком.

Ваніль - надійність і ергономічність кухонь в сучасному стилі

Якщо ви шукаєте, де купити сучасну кухню під замовлення, тоді відвідайте офіційний сайт меблевої студії Ваніль. Команда гарантує відповідальний підхід до кожного замовлення, своєчасну здачу проекту, повний пакет документації, вигідні умови оплати і доставки товару.

На сайті компанії представлений перелік прикладів робіт з фото, що дозволяє ознайомитися з професіоналізмом майстрів. Замовити сучасну кухню нескладно, потрібно лише зателефонувати за телефоном або оформити заявку на зворотний дзвінок у зручний для вас час.