UA RU

З чого ми робимо меблі?

Корпус

Корпус

Студія меблів «Ваніль» працює практично з усіма виробниками ДСП, відомими на сьогоднішній день.

Це CLIF (Італія), EGGER (Австрія), SWISSPAN (Україна), KRONOSPAN (Україна), КRONOUKRAINE (Україна), KOSTAMONU (Румунія).

В цілому у нас в асортименті налічується більше 600 відтінків ДСП. Завдяки такому широкому вибору ми зможемо підібрати саме той колір, який підійде Вам найбільше.

За товщиною ДСП буває декількох розмірів: 10, 16, 18, 20, 22, 25 мм. Шляхом зрощування є можливість домагатися самих різних розмірів по товщині. На сьогоднішній день найбільшою популярністю користується ДСП товщиною 18 мм.

Все ДСП, яке ми застосовуємо при виготовленні меблів, сертифіковане. Більш того, багато виробників пропонують даний матеріал з меншим вмістом формальдегідних речовин, більш екологічно чистий.

ДСП має ламіноване покриття, що підвищує його зносостійкість у порівнянні з кашированим, яке використовують багато фабрики для здешевлення своєї продукції. Також є можливість використовувати торцеві кромки, що ідеально підходять за кольором під відтінок самого ДСП. Краї теж можуть бути різної товщини і ширини. Як правило, товсті кромки використовують на відкритих деталях (полицях), або на кухонних стільницях.
 

Фасад

Фасад

Фасади можуть виготовлятися з різних матеріалів. Найпопулярнішим на сьогоднішній день є МДФ. Його можуть покривати ПВХ плівкою, фарбою або шпоною. Товщина МДФ буває різною: 10, 16, 19, 30 мм. Найбільш ходовою є 19мм.

У виробництві меблів застосовуються самі різні кольори і відтінки МДФ: під структуру дерева, однотонні або з різними малюнками; з фрезеруванням будь-якої форми і без неї. Є можливість покривати МДФ патиною, що в свою чергу надає будь-якому меблевому виробу ефект старовини.

Фарбовані фасади можуть бути як глянцевими, так і матовими. Вироби в такому виконанні набувають модерний стиль. Фасади, покриті шпоном або виготовлені з масиву натурального дерева, наповнюють приміщення відчуттям тепла і затишку.

Завдяки індивідуальному виготовленню меблів є можливість надавати фасадам різні форми як по висоті, так і по ширині. Дверцята можуть використовуватися прямі і радіусні, ​​що в свою чергу значно додає зручності у використанні.

При виготовленні меблів можна проектувати фасади зі склом або вітражами, використовуючи різні види малюнків. Фасади можуть бути і з так званими гратами, що дозволять вашим меблям провітрюватися при закритих дверях. Це дуже зручно: використовувати їх можна на кухнях, в тумбочках з сушаркою для тарілок і чашок.

Також на ринку присутні фасади з щільним пластиком різних кольорів, покритим по периметру алюмінієвим профілем. Така конструкція надає дверцятам додатковий захист від пошкоджень, що наносяться в торець. Профілі, в свою чергу, можуть бути як маленькі і тоненькі, так і масивні. Технологи крокують вперед дуже швидко і, завдяки цьому, з'явилася можливість фасади покривати склом і акрилом. Такі дверцята абсолютно не бояться води, при цьому мають дуже елегантний вигляд.

Фурнітура

Фурнітура

Меблева фурнітура - це окремий і дуже важливий розділ в виробництві меблів, якому варто приділити увагу. Меблеву фурнітуру практично не видно зовні, але повірте - вона вкрай важлива.

Наша компанія «Ваніль» працює з усіма основними виробниками фурнітури на ринку України:

 •  Blum,
 •  Hettich,
 •  Muller,
 •  Gtv,
 •  DC,
 •  Rejs,
 •  Hafele,
 •  Scilm,
 •  Linken,
 •  Nomet,
 •  Starex,
 •  Vido,
 •  Korner,
 •  Luxeform,
 •  Scilm,
 •  Termoplast.

Якісна фурнітура забезпечує Вашим меблям не тільки плавний хід механізмів, а й довговічність, надійність, практичність і зручність у використанні. Фурнітура присутня в будь-яких меблях , до неї відносяться: ручки, ніжки, найрізноманітніші петлі (завіси), висувні механізми для ящиків, підйомні механізми для фасадів, розсувні механізми для шаф-купе. Також використовується багато додаткових елементів: карго, різні висувні корзини, пантограф, сушарки для тарілок і багато іншого. Деякі можуть бути оснащені доводчиками, що дозволить Вам не турбуватися про те, що при закритті дверцята буде плескати - цей механізм закриває будь-яку дверцята плавно. У кожного виробника меблевої фурнітури є механізми різних категорій: від найпростіших до класу «профі». Це дає можливість спроектувати і прорахувати меблі для будь-якого бюджету.

Як ми працюємо
ico
Дізнаємося
ваші
побажання
ico
Робимо
дизайн-проект
ico
Передоплата
після затвердження проекту
ico
Виготовляємо, збираємо, доставляємо меблі
Заявка на прорахунок
Ваніль. Студія меблів