Кухня на замовлення

Виготовлення кухні на замовлення - складний і технологічний процес. При виробництві кухні, ви самостійно обираєте комплектуючі (матеріали, фурнітуру) з яких виготовляються кухонні меблі. Завдяки цьому Ви отримуєте ексклюзивну кухню, спроектовану конкретно під себе.

Виготовлення кухні на замовлення за індивідуальними розмірами

Процес виробництва займає від кількох тижнів, до декількох місяців і складається з наступних етапів:

  1. Професійна консультація;
  2. Замір (індивідуальні розміри);
  3. Прорахунок (виходячи з ціни погонного метра);
  4. Проект (3d проекція кухні);
  5. Договір на виготовлення;
  6. Оплата (нал, безнал, кредит);
  7. Частковий збір кухні;
  8. Доставка наполовину зібраної кухні;
  9. Монтаж кухні;
  10. Підписання акту прийому-передачі.

Переваги кухні під замовлення в Києві

Студія Ваніль виготовляє кухні під замовлення будь-якої форми і розмірів на виробництві, фабриці в Києві. Стиль дизайну також вибирається на смак: починаючи від традиційної класики і закінчуючи сучасним хай-теком.

Для виготовлення меблів для кухні під замовлення використовується ДСП з різними видами ламінації, що дозволить підібрати колірну гамму і структуру шафок під стиль приміщення.

Любителям натуральних матеріалів підійдуть меблі для кухні під замовлення з корпусом із натурального щита. Фасадна частина виготовлена ​​з матеріалу, підходящого для виготовлення кухонних меблів, на вибір:

• натуральне дерево (масиви ясена, вільхи, дуба);

• МДФ фарбований або плівковий;

• ДСП в алюмінієвому профілі та ін.

Виробник кухонь на замовлення, студія Ваніль допоможе з вибором матеріалів і зробить 3-D проект майбутньої кухні, щоб меблі для кухні під замовлення відповідали всім очікуванням.

Недорогі кухні на замовлення в Києві

Більшість продавців, які пропонують замовні комплекти, продають фабричні кухні, що складаються із загальноприйнятих стандартних розмірів модулів, які не змінюються. Такі кухні виготовляють з дешевих і недорогих матеріалів, що надалі позначається на довговічності.

Тому, якщо вас цікавлять кухонні меблі на замовлення доброї якості, з довговічною фурнітурою, виготовленою ​​за індивідуальними розмірами приміщення, студія меблів «Ваніль» з радістю допоможе у вирішенні даного питання, втіливши в життя будь-яку мрію, за недорогою ціною, навіть для Києва.

З фотографіями наших виконаних робіт ви можете ознайомитись на сайті.