Виготовлення меблів на замовлення - створити в будинку оригінальну композицію, в якій кожен предмет меблів доречний, а разом вони створюють гармонійну і спокійну атмосферу, даруючи власникам відчуття затишку і домашнього тепла. Студія меблів «Ваніль» готова допомогти вам втілити в життя бажання, що стосуються облаштування інтер'єру, будь це розкішний заміський будинок, дача або малогабаритна квартира.

Ми розуміємо, як важливо в приміщенні раціонально використовувати кожен сантиметр простору, а готові меблі можуть не підходити за розмірами, по конструкції чи дизайну. Тому студія Ваніль пропонує послугу виготовлення меблів на замовлення, обираючи ті параметри виробів, які підійдуть в ту чи іншу кімнату.

Переваги виготовлення меблів на замовлення

Плюсів виробництва меблів на замовлення багато, але ми умовно розбили їх на 3 групи про яких напишемо нижче:

 • параметри;
 • зовнішній вигляд;
 • якість.

Параметри: Меблі на замовлення за індивідуальними розмірами

Купити меблі в магазині - це означає змиритися з її кольором, конструкцією, внутрішнім наповненням і іншими характеристиками. Звичайно ж, вибір розмірів обмежений. І добре, якщо перед покупкою людина заздалегідь зробила заміри місця, куди планує поставити диван або шафу, і зробла це правильно.
Іноді ситуації такі, що придбаний гарнітур просто не поміщається - не вистачає кількох сантиметрів. Для таких неприємних випадків і стане в нагоді виробництво меблів за індивідуальним замовленням. Адже ви

формуєте майбутній комплект або елемент - самі проектуєте конструкцію, колір, структуру, а виміри знімають майстри, щоб виготовлені ​​меблі вписалася в приміщення.

Зовнішній вигляд: Навіщо платити за те що вам не подобається?

Ви «намалювали» картинку шафи або кухні у себе в голові, і знайти схоже з готових моделей не можете. В такому випадку меблі під замовлення - єдиний варіант. Виробництво меблів за індивідуальним замовленням дозволить вам отримати виріб, в якому кожна дрібниця буде такою, як ви побажаєте.

Якість виготовленої меблів на замовлення

Готові меблі - це, в переважній більшості своїй, ДСП, якість якого як правило бажає кращого. Виробники економлять на матеріалах, скорочуючи виробу термін експлуатації.

Меблі під замовлення це запорука що ви отримаєте меблі з гарантією якості на багато років, оскільки ви самі вибираєте матеріали з яких виготовляється виріб:

 1. фурнітура;
 2. оббивка;
 3. наповнювачі;
 4. інші матеріали, в залежності від виду меблів.

Меблі під замовлення недорого з компанією Ваніль!

Дизайн студія «Ваніль» в Києві пропонує вам наступні види меблів на замовлення:

 • передпокої;
 • вітальні;
 • кухні;
 • спальні;
 • дитячі;
 • вироби зі скла;
 • дерев'яні меблі;
 • офісні та корпусні меблі та інше.

Ми виготовляємо на фабриці як окремо стоячі так і вбудовані меблі для просторих віталень та передпокоїв. Ми зуміємо допомогти вам облаштувати житло за недорогою ціною, створивши в ньому дизайнерський стиль і при цьому, не позбавляючи вас вільного простору.